12,65/h €

Dla par od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji batonów Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2020 02:09

Fabryka z Augsburga szuka chętnych na produkcji batonów proteinowych. Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Miasto: Augsburg, Niemcy

Pensja: 12,65 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia:od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • praca w zakładzie produkującym batony proteinowe
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie nadzienia, odmierzanie, obsługa maszyn produkcyjnych, wykonywanie nieskomplikowanych prac na taśmie produkcyjnych, dbanie o ciągłość, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • energiczność, zaangażowanie, sumienność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • gruntowne szkolenie pracownicze przeprowadzone na miejscu w języku polskim
  • pełne wsparcie przy formalnościach a także dopełnianiu spraw organizacyjnych i przy relokacji
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas próbny z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-batonow-augsburg-2020/

ID ogłoszenia: 5645e7f3d201b9ce