11,50 - 14,38 € brutto/h

Dla par od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek Norymberga 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Norymberga
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 stycznia 2022 02:42

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech 2022. Zatrudnienie w fabryce z Norymbergii dla par bez języka przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Norymberga.

Wynagrodzenie: 11,50 € brutto na godz. na zmianie dziennej oraz 14,38 € brutto na godz. na zmianie nocnej.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • zadaniem będzie ręczne wykładanie oraz przekładanie pralinek na linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości czekoladek;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • wykonywanie prac porządkowych oraz dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie na trzy zmiany;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności;
  • zaletą będą zgłoszenia od par i grup mobilnych, gdyż samochód jest konieczny do dojazdów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie;
  • bezpłatny dostęp do Internetu;
  • zgodnie z prawem dni świąteczne, które są wolne od pracy, będą płatne 100%.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-w-norymberdze/

ID ogłoszenia: 92661ea44217e57c