od 12,85 € brutto/h

Dla par od zaraz oferta pracy w Niemczech produkcja batonów bez języka 2023 Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2022 02:03

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla par. Zatrudnienie 2023 w fabryce z Augsburga dla Polaków bez znajomości języka na produkcji batonów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji batonów czekoladowych;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • praca przy linii produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie zdejmowanie gotowego produktu z taśmy;
  • naklejanie etykiet, obsługa maszyn, przygotowywanie mieszanek oraz dodawanie składników;
  • praca manualna i powtarzalna.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • punktualność;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pracę na 3 zmiany;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe;
  • najpierw zmiany tylko nocne;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mogą być w języku polskim) prosimy kierować na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-batonow-dla-par-od-zaraz-fabryka-augsburg/

ID ogłoszenia: 1996263029784911