12 - 15 € brutto/h

Dla par od zaraz pakowanie czekoladek oferta pracy w Niemczech bez języka Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Norymberga
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 30 maja 2022 20:40

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w fabryce z Norymbergi dla par również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Norymberga.

Wynagrodzenie: 12 € brutto na godz. – stawka dzienna oraz 15 € brutto na godz. – stawka nocna.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji pralinek czekoladowych;
  • wykonywanie zadań pomocniczych;
  • zadaniem będzie wkładanie, układanie oraz sortowanie czekoladek;
  • praca przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie przeprowadzał selekcję wyrobów;
  • zadaniem będzie również pakowanie gotowych produktów;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na 3 zmiany;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności;
  • mile widziane będą zgłoszenia od osób mobilnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie z dostępem do darmowego Internetu;
  • dni świąteczne wolne od pracy będą płatne +100%

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-norymberga/

ID ogłoszenia: 5386294f7e452362