12,50 € na godz.

Dla par od zaraz praca Holandia bez języka pakowanie słodyczy Amsterdam 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 - 8 tygodni
  • Opublikowany: 13 marca 2021 00:33

Propozycja tymczasowej pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie od zaraz z darmowym zakwaterowaniem w Amsterdamie dla par bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy pakowaniu promocyjnych zestawów słodyczy;
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem słodyczy na podstawie listy, a także pakowaniem ich w ozdobne pudełka;
  • zadaniem będzie również przygotowywanie już zapakowanych zestawów do magazynowania;
  • pracownik będzie umieszczał zestawy na paletach oraz owijał je stretchem.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na 6 – 8 tygodni;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę również dla par na jednej zmianie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc tłumacza w razie potrzeby.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem „pakowanie słodyczy Amsterdam 2021”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-dla-par-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-amsterdam-2021/

ID ogłoszenia: 881604b905bc9255