3650 - 4300 PLN netto/mc

Dla par od zaraz praca w Czechach produkcja foteli samochodowych bez języka Nova Hospoda

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Nova Hospoda
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 26 grudnia 2021 00:50

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Czechach dla Polaków. Zatrudnienie w fabryce z Nova Hospoda dla par bez języka przy produkcji foteli samochodowych. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nova Hospoda.

Wynagrodzenie: 3650 – 4300 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie elementów foteli samochodowych;
  • zadaniem będzie podłączanie kabli oraz tapicerowanie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz przygotowywanie do wysłania.

Wymagania:

  • dokładność;
  • zręczność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do wyjazdu na dłużej.

Oferujemy:

  • czeska umowę o pracę;
  • zatrudnienie na rok z opcją przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zatrudnienie na dwie zmiany po 8 godzin;
  • darmowe zakwaterowanie – dwuosobowe pokoje dla par;
  • darmowy dojazd do/z pracy;
  • dofinansowanie do własnego zakwaterowanie w wysokości ok. 2500 CZK na mc;
  • europejskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • 20 plus 5 dni płatnego urlopu;
  • możliwość wzięcia zaliczki 1000 CZK raz w tygodniu;
  • bezpłatny posiłek w firmowej stołówce;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • okolicznościowe spotkania pracownicze oraz firmowe wycieczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-produkcji-w-czechach-dla-kobiet-i-mezczyzn-od-zaraz-CID4-IDMUyvH.html

ID ogłoszenia: 71961c0841920bbc