od 165 NOK brutto/h

Dla par od zaraz praca w Norwegii bez języka produkcja-montaż rowerów Sandnes

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandnes
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 19 marca 2022 01:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par. Zatrudnienie w Sandnes bez znajomości języka przy produkcji – montażu rowerów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sandnes.

Wynagrodzenie: od 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji przy montażu rowerów i hulajnóg elektrycznych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości procesów i produktów, a także pakowanie, montowanie;
  • pracownik będzie obsługiwał elektronarzędzia i inne urządzenia;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • dokładność;
  • samodzielność;
  • sprawność manualna;
  • zdolności techniczne;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziane wykształcenie związane z elektroniką.

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora;
  • szkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweska umowę o pracę;
  • możliwość rozwijania się;
  • różne szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc od osoby;
  • strój służbowy;
  • płatny urlop wypoczynkowy;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-dla-par-przy-produkcji-rowerow-fabryka-sandnes/

ID ogłoszenia: 2596234834ea14aa