od 25 300 CZK brutto/mc

Dla par od zaraz oferta pracy w Czechach bez języka produkcja amortyzatorów Písek

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Písek
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 grudnia 2022 00:46

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji amortyzatorów. Zatrudnienie w Písek bez znajomości języka także dla par. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Písek.

Wynagrodzenie: od 25 300 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji przy montażu amortyzatorów zgodnie z instrukcją;
  • obsługiwanie maszyn oraz linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych produktów;
  • pracę na 3 zmiany, ruch ciągły.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bezpłatny dojazd z Katowic do Czech;
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy;
  • dostęp do stołówki firmowej – zniżki firmowe;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz na tydzień;
  • przeszkolenie dla nowych pracowników;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • zatrudnienie bez znajomości języka.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/produkcja-praca-czechy/

ID ogłoszenia: 426638a50f9c9e86