9,10 GBP/h + zakwaterowanie

Dla par oferta pracy w Anglii bez języka na produkcji pizzy od zaraz Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Manchester
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2018 00:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par na produkcji pizzy. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Manchesteru. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie pracy w Anglii: od zaraz

Miasto: Manchester, Anglia

Pensja: 9,10 GBP na godzinę pracy brutto

Umowa: tymczasowa do końca roku, dla najlepszych możliwość przedłużenia

Obowiązki:

  • prosta praca w fabryce na produkcji pizzy
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za układanie składników na ciasto
  • do zadań należeć będzie również przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • otwartość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość i zaangażowanie
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • preferowane zgłoszenia od osób mieszkających aktualnie w Wielkiej Brytanii

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka i pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z brytyjskimi warunkami, zawartej poprzez legalną agencję
  • wynagrodzenie w postaci tygodniówek
  • opcja wspólnego zamieszkania dla par
  • darmowe lokum blisko fabryki
  • możliwość wypracowywania płatnych +50% nadgodzin a także pracy w weekendy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • red.dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja pizzy Manchester 07/18”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-manchester-uk/

ID ogłoszenia: 6965b5444ffcda3a