8,60 GBP/h +zakwaterowanie

Dla par oferta pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Liverpool UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2020 02:07

Aktualnie poszukujemy pakowaczy również bez znajomości języka i doświadczenia do pakowania słodyczy w Liverpoolu. Od zaraz oferta pracy w Anglii dla par z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Liverpool, Anglia

Pensja: 8,60 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • ogłoszenie dotyczy pracy przy pakowaniu słodyczy na magazynie firmy logistycznej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie i pakowanie słodyczy w zestawy promocyjne
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego jest niewymagana aczkolwiek mile widziana
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pensje wypłacane raz na tydzień
  • darmowe miejsce zamieszkania zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • pracę w przyjaznych warunkach – młody ambity zespół oraz zadbana firma ze stołówką i barem pracowniczym
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na okres 12 miesięcy z 3 miesięczną umową próbną

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo. Wiadomość e-mail należy przesłać z załączeniem CV w języku angielskim, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 2020”.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-w-liverpoolu/

ID ogłoszenia: 395e9ed862f22de