148 DKK/h brutto

Dla par oferta pracy w Danii przy pakowaniu zabawek bez języka od zaraz w Kopenhadze

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 23 grudnia 2022 01:12

W firmie z Kopenhagi od zaraz oferta pracy w Danii przy pakowaniu zabawek. Zatrudnienie możliwe dla par także bez znajomości języka obcego. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Miasto: Kopenhaga, Dania

Termin: od zaraz

Pensja: 148 DKK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • łatwa praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na pakowaniu zestawów plastikowych zabawek – klocków i akcesoriów dla dzieci

Wymagania:

  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia zatrudnienia
  • motywacja
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • mile doświadczenie w pracy pakowacza
  • umiejętność współpracy w grupie
  • zręczność
  • zaangażowanie
  • mile widziany język angielski

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę na okres próbny z ubezpieczeniem
  • dla pracowników najlepszych możliwość podpisania stałej umowy
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • wsparcie koordynatora na miejscu (z językiem polskim)
  • możliwość odpłatnego zakwaterowania na miejscu w kwocie 2500 DKK miesięcznie.
  • płatny urlop
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/73/22

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker.pl@execs.com

ID ogłoszenia: 946639fc1f3eb120