10,77 € brutto/h

Dla par oferta pracy w Holandii bez języka pakowanie czekoladek od zaraz Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 maja 2021 00:50

Od zaraz aktualna praca w Holandii przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie dla par w Oss bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowanie przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 10,77 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • składanie opakowań oraz przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości czekoladek;
  • do zadań będzie należało także układanie produktów w opakowaniach oraz pakowanie ich i przygotowywanie towarów do transportu;
  • zadania wykonywane są przeważnie przy taśmie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zmotywowanie do pracy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowy dojazd do Holandii;
  • brak stawek wiekowych;
  • gwarancję godzin pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę ciągłą z możliwością zmian;
  • 98,00 € dodatku do wynagrodzenia Zorgtoeslag (na miesiąc);
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • dojazd do pracy służbowymi samochodami;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie dla par;
  • pomoc przy zakładaniu BSN-numeru Sofi;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu;
  • rekompensaty do kosztów zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę internetową:  www.workforce.pl/oferty-pracy/pakowanie-czekoladek/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-od-zaraz-w-oss/

ID ogłoszenia: 113609e75c754c8d