do uzgodnienia

Dla par oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie bez języka Waalwijk 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 9 lutego 2017 01:06

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii również dla par bez znajomości języka holenderskiego przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz na magazynie z Waalwijk 2017.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Waalwijk, Holandia
Stawka godzinowa: do ustalenia
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba za tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem klientów
  • obowiązkiem będzie również pakowanie i przygotowanie artykułów do wysłania
  • zadania wykonywane będą na magazynie sklepu internetowego sprzedającego odzież, zabawki, płyty, itp.

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz na przynajmniej pół roku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie
  • duża motywacja
  • dużą zaletą będzie zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie okazanie referencji od byłych pracodawców

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii dla par
  • pracę również zmianową
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pomoc przy sprawach urzędowych, w tym również przy wyrabianiu numeru SOFI
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dla najlepszych stałą współpracę
  • dla chętnych odpłatne zamieszkanie
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy
  • wsparcie koordynatora
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo – raz na tydzień
  • odpowiednie dodatki za pracę zmianową

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższy adres kontaktowy:

  • abroz@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-holandia-praca-dla-par-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-waalwijk/

ID ogłoszenia: 919589b5900d359b