13-14,50/h € brutto

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie odzieży od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 03:07

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 13-14,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od II połowy czerwca 2020

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień, pakowanie i wysyłka
  • pracownik będzie również odpowiedzialny ze montaż zabezpieczeń antykradzieżowych, naklejanie etykiet, kontrolowanie stanu produktów, składanie, foliowanie
  • pracodawca może zlecić inne zadania – prace porządkowe, wprowadzanie danych do systemu, przyjmowanie dostaw itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w systemie na 2 zmiany
  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy
  • pełna samodzielność
  • zdolność do liczenia w pamięci
  • efektywność, zaangażowanie, wychodzenie z inicjatywą
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące stawki
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej z ubezpieczeniem oraz świadczeniami socjalnymi
  • pracę na pół roku
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 250 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2 osobowym albo 300 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy, dla par zorganizowany jest 2 osobowy pokój w cenie 500 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: Magazyn odzieżowy Hamburg 06/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-odziezy-od-zaraz-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 5115ee00e050c0b2