2300 € brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie słodyczy od zaraz Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas określony z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 01:28

Bez znajomości języka potrzebni od zaraz magazynierzy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par w Berlinie na magazynie hurtowni słodyczy z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomoc magazyniera;
  • pracownik będzie zbierał produkty zgodnie z zamówieniem, pakował, naklejał etykiety, a także współpracował z firmą logistyczną, czyli przyjmował dostawy, wydawał paczki oraz aktualizował dane w komputerze itp.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zmotywowanie;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość j. niemieckiego;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pracę od zaraz;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od pary albo 200 € na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz rekrutacyjny na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-dla-par-na-magazynie-slodyczy-bez-jezyka-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 8275f319b4978309