2300 € brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz na magazynie słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 stycznia 2021 00:17

Bez znajomości języka potrzebni od zaraz magazynierzy do pracy w Niemczech 2021. Zatrudnienie w Berlinie dla par na magazynie hurtowni słodyczy z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał zadania pomocnicze, czyli rozładowywał, załadowywał i kompletował zamówienia;
  • zadaniem będzie także pakowanie słodyczy, obsługa różnych sprzętów, a także dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • obowiązki będą zlecane na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • pełna samodzielność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych, a także u lekarza, w banku, przy tłumaczeniach i w sprawach kadrowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od pary za pokój;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz rekrutacyjny na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-niemcy-praca-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-slodyczy-berlin/

ID ogłoszenia: 34600ee088bb34b