10,50/h brutto + zakwaterowanie

Dla par oferta pracy w Niemczech 2018 bez języka pakowanie perfum od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 03:18

Fabryka z Belina poszukuje od zaraz pracowników na stanowisko pakowacza perfum. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 bez znajomości języka dla par przy pakowaniu kosmetyków w nowe pudełka.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: na 2 miesiące

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie samodzielne pakowanie flakonów perfum w nowe opakowania
  • osoba zatrudniona będzie kontrolowała jakość, naklejała nowe etykiety i układała paczki zbiorcze na paletach

Oczekiwania:

  • sumienność, rzetelność, zorganizowanie
  • dostępność od zaraz na 2 miesiące
  • uczciwość
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zaangazowanie
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę tymczasową
  • zatrudnienie od zaraz do końca lutego 2018
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • bezpłatne zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach
  • atrakcyjne dodatki i premie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Berlin 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-berlin/

ID ogłoszenia: 7945a4e967220b43

2 komentarze na “Dla par oferta pracy w Niemczech 2018 bez języka pakowanie perfum od zaraz Berlin”

  1. Aga i Robert na 11 stycznia 2018 @ 16:44

    Witamy.
    Jako para jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy.
    Prosimy o kontakt 736628302

  2. AgataiPatryk na 3 lutego 2018 @ 00:43

    Witam razem z partnerem jestesmy zainteresowani oferta pracy . Prosze o kontakt 796209957