2300 € brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 31 grudnia 2021 00:13

Dla pakowaczy bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech 2022. Zatrudnienie dla par od zaraz w fabryce z Berlina przy pakowaniu przekąsek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca jako pakowacz;
  • pracownik będzie pakował solone przekąski;
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • pełna samodzielność;
  • możliwość odbycia badań w niemieckim sanepidzie w cenie 25 €.

Oferujemy:

  • szkolenia pracownicze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pobierania zaliczek;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 400 € na mc od pary;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 01/22 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 29461cdd75630020