2100/mc €

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 02:20

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: 2100 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • manualna praca przy pakowaniu kawy do opakowań promocyjnych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za składanie pudełek i wkładanie do środka wypełnień oraz produktu
  • niektóre osoby zostaną przydzielone do zamykania, foliowania i etykietowania opakowań

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość, energiczność, elastyczność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane przelewem lub w gotówce – do ustalenia z pracownikiem
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelach robotniczych o podwyższonym standardzie

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV, prosimy przesłać na adres:

  • dringende@europe.com

w nagłówku prosimy wpisać: Niemcy praca pakowanie kawy, Kolonia czerwiec_20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-pakowanie-kawy-koln-2020/

ID ogłoszenia: 4485edb93f282d29