1780-1980/mc EURO

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 01:15

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w fabryce z Dortmundu dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1780 do 1980 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej przy pakowaniu solonych przekąsek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości, wykładanie i zdejmowanie rzeczy z taśmy, wkładanie gotowego produktu do paczek zbiorczych
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • staranność
  • zręczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analgetycznym stanowisku
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • solidne warunki zatrudnienia i przyjazny zespół
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • płatne zakwaterowanie w cenie od 180 do 250 euro miesięcznie  + media od osoby (cena waha się w zależności od standardu)
  • pary mogą skorzystać ze wspólnych, 2 osobowych pokojów za 250 euro miesięcznie + media

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV i LM na adres dostępny poniżej:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 07/Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-dortmund/

ID ogłoszenia: 1155d375690a2ac9