2200-2450 €

Dla par oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu przekąsek w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 29 lipca 2020 00:32

Zakład z Berlina poszukuje pary pakowaczy do ciekawej pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu przekąsek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Berlin

Termin: od zaraz

Pensja: od 2200 do 2450 euro brutto miesięcznie – stawka będzie ustalana indywidualnie

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • praca pakowacza w zakładzie spożywczym
  • obowiązkiem będzie wkładanie przekąsek solonych do opakowań kartonowych, dbanie o ciągłość, przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o ład na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od lipca 2020
  • zręczność
  • możliwość przejścia odbycia płatnego badania za 25 euro w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych istnieje opcja przedłużenia zatrudnienia na stałe
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie za pokoje 2 osobowe przeznaczone dla par
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 07/Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1945f1b9d877b301