2200-2450 € brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech pakowanie przekąsek bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 19:11

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu przekąsek solonych. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla par z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 – 2450€ brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy linii produkcyjnej, gdzie zadaniem pracownika będzie pakowanie solonych przekąsek;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości oraz obsługiwał taśmę.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • sumienne i solidne wypełnianie zadań;
  • rzetelność;
  • możliwość zrobienia sobie płatnego badania w niemieckim sanepidzie w cenie 25 €, co zostanie potrącone z pierwszego wynagrodzenia.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych, administracyjnych, kadrowych oraz organizacyjnych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.de z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 11/Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-przekasek-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 4745fb51e687e8e0