130 SEK/h bruttp

Dla par oferta pracy w Szwecji bez języka przy pakowaniu sera od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2017 19:12

Zatrudnienie od zaraz w Sztokholmie dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu sera krojonego na taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Szwecji dla par z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miasto: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: 130 SEK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna przy taśmociągu
  • obowiązkiem będzie pakowanie sera krojonego
  • pracownik będzie również zajmował się ważeniem oraz foliowaniem
  • inne prace mogą być zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem na produkcji
  • znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny do pracy z żywnością
  • zwinność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • motywacja do wypracowywania zamierzonych celów
  • niezawodność
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej

Oferujemy:

  • na miejscu zapewnione jest zamieszkanie w komfortowych warunkach płatne 3500 SEK miesięcznie od osoby
  • możliwość podjęcia długotrwałej umowy zgodniej ze szwedzkimi standardami
  • bardzo dobre zaplecze socjalne
  • premie i dodatki
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu w obowiązki
  • uniform roboczy wraz z obuwiem, maseczkami, rękawicami itp.

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: pakowanie sera Sztokholm

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 324598749f0eecff