8,50-10,00 GBP/h

Dla par ogłoszenie pracy w Anglii bez języka od zaraz przy pakowaniu kawy Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy w Anglii
  • Opublikowany: 3 lutego 2020 02:38

Propozycja zatrudnienia od zaraz na stanowisku pakowacza w firmie z Bradford. Oferta pracy w Anglii dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Bradford, Anglia

Wynagrodzenie: od 8,50 do 10 GBP na godzinę pracy, wyższą stawkę otrzymają osoby z językiem angielskim

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca manualna przy pakowaniu kawy z kubkiem jako zestawy promocyjne
  • ponadto do zadań należy kompletowanie zamówień, wkładanie produktów do opakowań i zabezpieczanie alarmami przeciwkradzieżowymi

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz na minimum 3 miesiące
  • chęć podjęcia stałej pracy w Anglii
  • zdolność do pracy w grupie
  • optymizm, przyjazne nastawienie
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bardzo dobre zarobki
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju za 50 GBP/tydzień osoba
  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej z opcją podjęcia stałej pracy w Anglii dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Pakowanie kawy Bradford 01/20”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-w-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 7185e3698fc93be7

1 odpowiedź na “Dla par ogłoszenie pracy w Anglii bez języka od zaraz przy pakowaniu kawy Bradford”

  1. krzych kozi na 3 lutego 2020 @ 18:06

    jestesmy z zona zainteresowani oferta