1700 euro brutto/mc

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie bakalii Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 16 lutego 2017 01:23

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par do podjęcia od zaraz na czas określony – umowa zostanie podpisana do końca maja 2017.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Miasto: Dortmund, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Czas trwania umowy: do końca maja 2017
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za przygotowanie mieszanek oraz pakowanie
  • obsługa maszyny produkcyjnej oraz skrupulatne odmierzanie składników
  • kontrolowanie pracy maszyn i jakości wyrobów
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez managera

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość, bezkonfliktowość
  • dostępność od zaraz do końca maja 2017
  • dobre zorganizowanie, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na podstawie niemieckiej umowy czasowej
  • zamieszkanie w hotelu robotniczym za 250 euro miesięcznie lub w wynajętym mieszkaniu – pokój dwuosobowy za 300 euro
  • przeszkolenie pracownicze
  •  ubezpieczenie pracownicze na czas trwania umowy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pakowanie bakalii, Dortmund

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-bakalii-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 24658a3b472883b9

6 komentarzy na “Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie bakalii Dortmund”

  1. Danuta5545 na 18 lutego 2017 @ 14:26

    Witam.J z moim partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa propozycją.Potrzebujemy pracy.bardzo prosimy o kontakt+48663463390.prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby

  2. patrykm22 na 19 lutego 2017 @ 19:35

    witam serdecznie
    jestem zainteresowany dana praca i gotów ja podjac od zaraz
    moj numer tel: 576137349

  3. alicja151160 na 21 lutego 2017 @ 19:59

    witam. ja z moją córką jesteśmy zainteresowane pracą. Proszę o kontakt. Telefon
    +48 632437140, +48 518055431.

  4. ilona2708 na 26 lutego 2017 @ 17:37

    Witam 🙂 jestesmy z mezem bardzo zainteresowani 697107095

  5. Justynapeters na 12 marca 2017 @ 23:03

    Jestem zainteresowana praca 516514322