2200/mc brutto €

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie kawy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2020 04:04

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Termin: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: miesięcznie 2200 euro brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem produktów pod zestawy promocyjne, a następnie pakowaniem kawy wraz z gadżetem do opakowań kartonowych
  • przygotowywanie kompletów zgodnie z wytycznymi
  • dodatkowo etykietowanie, foliowanie, składanie opakowań, przenoszenie itp.

Wymagania:

  • gotowość od zaraz
  • możliwość przyjechania swoim samochodem + prawo jazdy kat.B
  • punktualność, sumienność, niezawodność
  • szybkość, energiczność
  • zręczność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie
  • pracę 5 dni w tygodniu po 8 godzin
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu pracowniczym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie aplikacji na adres:

  • dringende@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Pakowanie kawy, Berlin sierpień_20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-pakowanie-kawy-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 3645f39280c91c12