12,50/h € brutto

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie keczupów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 01:50

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów. Oferta z fabryki w Dreźnie skierowana do par również bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • prosta, manualna praca na stanowisku pakowacza
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy linii produkcyjnej, polegająca na przeprowadzaniu wizualnej kontroli jakości oraz pakowaniu produktu gotowego

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • brak uzależnień
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • świetna organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o 3 miesięczną umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatne, koszt to 200 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc rezydenta Polaka
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail należy przesłać na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-keczupow-drezno-2020/

ID ogłoszenia: 2745e242feb57551

3 komentarze na “Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie keczupów od zaraz Drezno”

  1. Agnieszka1911 na 20 stycznia 2020 @ 12:53

    Proszę o kontakt agnieszka_kaminska7@wp.pl lub na WhatsApp +48605332475

  2. krzych kozi na 24 stycznia 2020 @ 17:04

    jesteśmy z żoną zainteresowani ofertą pracy.kontakt-krzych471@gmail.com . tel.-+48 663751713

  3. Nogaj92@wp.pl
    Prosze o kontakt