od 1550 euro brutto/mc

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka produkcja czekoladowych wyrobów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2016 00:49

Szukamy chętnych od zaraz do pracy w Niemczech na produkcji wyrobów czekoladowych w manufakturze słodyczy z Kolonii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 1550 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie przygotowaniem mas do wyrobu czekoladowych pralin, figurek czy tabliczek
  • dokładne odmierzanie składników
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych – do podgrzewania czekolady, mieszania składników
  • bardziej zręczne osoby mogą zostać oddelegowane do działu ozdabiania pralin
  • sprawowanie kontroli jakości produktu finalnego

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność
  • sprawne zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • aktualne badania z sanepidu

Oferujemy:

  • przez pierwsze 3 miesiące 1550 euro miesięcznie
  • jeżeli pracodawca przedłuży umowę wówczas zapewnione są inne warunki zatrudnienia a wynagrodzenie wyniesie 1700 euro brutto za miesiąc
  • zamieszkanie na miejscu, koszty do pokrycia to 200 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy lub 250 w przypadku par
  • umowa próbna będzie podpisana na 3 miesiące, później możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca w manufakturze czekolady, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-kolonia-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-wyrobow-z-czekolady/

ID ogłoszenia: 991578210395a0d1

ilość wszystkich wyświetleń: 1080, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka produkcja czekoladowych wyrobów Kolonia”

  1. dante1lelouch na 12 lipca 2016 @ 17:11

    WItam
    Jestesmy wraz z Dziewczyna zainteresowani oferta. Cv wyslalem na maila.
    Prosze o kontakt pod nr tel 794 699 610