156,40/h NOK

Dla par ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz na magazynie żywności Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 01:00

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni z żywnością w Bergen dla osób bez znajomości języka. Norwegia praca dla par przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 156,40 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • głównym obowiązkiem będzie zbieranie zamówień, dodatkowo pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
  • pracownik dba o porządek na regałach i pilnuje porządku dostaw
  • do zadań należy przeprowadzanie inwentaryzacji co 3 tygodnie oraz aktualizowanie bazy danych w systemie komputerowym

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do zaraz
  • solidność, zaangażowanie, uczciwość
  • świetna organizacja czasu pracy i szybkość we wdrażaniu się na miejscu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • umowę próbną z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie aktualne od zaraz
  • szczególnie mile widziane zgłoszenia od par
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w położonym niedaleko fabryki pensjonacie za 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • soknadansatte@fastem.com z dopiskiem w tytule: „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-norwegia-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-z-zywnoscia-bergen/

ID ogłoszenia: 8475d5c66012eb1b