164,60 NOK/h

Dla par ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja kanapek od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 6 maja 2019 01:12

Od zaraz propozycja zatrudnienia w fabryce z Oslo na produkcji kanapek. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka i doświadczenia na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 164,60 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Wakaty: 4

Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

  • prosta, powtarzalna praca na produkcji kanapek, wrapów
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie składników – krojenie, obieranie, mycie, obsługa wagi, urządzeń kuchennych, blendera itp.
  • pracownik będzie zajmował się układaniem składników, pakowaniem i etykietowaniem
  • konieczne jest dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań, pracowitość, odpowiedzialność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • aktualne badania z sanepidu
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • bezpłatne wsparcie w procesie rekrutacyjnym
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie dla par

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: pk/05/19

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 9705ccf480f16dd2

ilość wszystkich wyświetleń: 1298, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dla par ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja kanapek od zaraz Oslo”

  1. Malgosia1001 na 13 maja 2019 @ 16:34

    Jestem zainteresowana.