9,50 GBP brutto/h

Dla par praca Anglia bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz 2021 w Londynie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 01:07

Z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Anglii dla par. Zatrudnienie w fabryce z Londynu bez znajomości języka na produkcji kanapek, wrapów, sandwichy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca siedząca, która odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie składał kanapki (sandwiche) na podstawie instrukcji pracodawcy;
  • praca odbywa się z zachowaniem wysokich norm higieny.

Wymagania:

  • badania do celów sanitarnych;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej albo w gastronomii;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • osoby, które przyjeżdżają z Polski, muszą mieć na test Covid-19 w języku angielskim z negatywnym wynikiem, ale nie starszym niż 72 godz. albo zaświadczenie o przebytym szczepieniu.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach z dostępem do Internetu oraz łazienką;
  • na miejscu pomoc polskiego koordynatora;
  • w zakładzie są wysokie normy sanitarne;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • wynagrodzenie płatne na konto pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Sandwichy Londyn 06/21

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-produkcja-kanapek-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-londyn/

ID ogłoszenia: 16860d0ad2d9e2f0