8,60 GBP/h brutto

Dla par praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Sheffield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Sheffield
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 03:00

Możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu sera. Ogłoszenie z fabryki w Sheffield skierowane do par także bez znajomości języka angielskiego. Na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie w odremontowanych kwaterach.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejscowość: Sheffield, Anglia

Wynagrodzenie: 8,60 GBP/h brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem sera żółtego, krojonego przy taśmociągu
  • konieczne jest wykonywanie zadań zgodnie z normami bezpieczeństwa oraz higieny pracy
  • jedna osoba będzie odpowiedzialna za obsługę maszyny pakującej typu multivac – po odpowiednim kursie

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy z żywnością
  • stosowanie oraz znajomość podstawowych zasad BHP do pracy na produkcji żywności
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • premie za wydajną oraz rzetelną pracę
  • zamieszkanie płatne, zapewnione w dobrych warunkach, koszt tygodniowy to 50 GBP od osoby oraz 80 GBP od pary
  • wsparcie przy formalnościach
  • legalną umowę o pracę
  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia na lepszych warunkach

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać mailowo, z załączeniem aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem pakowanie sera Sheffield 11/2017

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-sera-bez-jezyka-w-sheffield-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 3395a0ca4dd36211