8,50-9,50 GBP/h

Dla par praca Anglia od zaraz bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 04:57

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji kosmetyków naturalnych. Zatrudnienie w fabryce z Leeds dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 do 9,50 GBP na godzinę pracy brutto w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Miasto: Leeds, Anglia

Zakres zadań:

  • prosta praca na produkcji kosmetyków ekologicznych – naturalnych
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • wykładanie na taśmę pustych opakowań i przeprowadzanie kontroli jakości, magazynowanie, pakowanie

Oczekiwania:

  • przykładanie uwagi do detali
  • zręczność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • chęć podjęcia zatrudnienia na stałe
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnej, brytyjskiej umowie o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
  • opieka rezydenta Polaka
  • pracę w zgranym, częściowo polskim zespole
  • trening i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 35 GBP na tydzień od osoby lub 50 GBP na tydzień od pary

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • jobs-4You@englandmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja kosmetyków, Leeds 01/2019″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-dla-par-przy-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-leeds/

ID ogłoszenia: 3045c4444f793083

ilość wszystkich wyświetleń: 880, dzisiaj: 1