3500-4000 PLN netto/mc

Dla par praca Czechy bez języka produkcja foteli samochodowych od zaraz fabryka w Bor

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Bor
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 30 stycznia 2021 00:36

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w Bor dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bor.

Wynagrodzenie: 3500 – 4000 PLN netto na mc (20 000 – 23 500 CZK netto na mc).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji i montażu elementów foteli samochodowych;
  • zadaniem pracownika będzie podłączanie kabli, tapicerowanie, a także przeprowadzanie kontroli jakości oraz przygotowywanie do wysłania.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zręczność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie do wyjazdu na dłużej.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy z opcją przejścia bezpośrednio pod zakład pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • pracę na dwie zmiany po 8 godzin;
  • darmowe zakwaterowanie (dla par pokoje dwuosobowe);
  • darmowy transport do/z pracy;
  • dofinansowanie do własnego zakwaterowania w wysokości około 2500 CZK na mc;
  • europejskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • 20 dni urlopu + 5 dni;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu w wysokości 1000 CZK;
  • bezpłatny posiłek w firmowej stołówce;
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • okolicznościowe spotkania pracownicze oraz wycieczki firmowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: Zaneta.Marczewska@workservice.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 508 009 872

Źródło: https://www.workservice.pl/praca/pracownik-produkcji-foteli-samochodowych-rekrutacja-on-line/14683906/

ID ogłoszenia: 80360141693a61bd