4840 PLN na mc

Dla par praca Czechy w Mohelnicach bez języka od zaraz na produkcji lamp samochodowych

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 10 października 2020 00:57

Pracodawca z Mohelnic szuka od zaraz Polaków do pracy w Czechach. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na produkcji przy montażu lamp samochodowych. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 4 840 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie świateł, czyli wkręcanie różnych śrubek, a także zakładanie okablowania itp.;
  • przeprowadzanie kontroli jakości wyrobu;
  • czasami zdarzają się prace przy maszynie, które polegają na podawaniu albo odbieraniu produktu.

Wymagania:

  • kandydaci przechodzą testy manualne oraz matematyczno-logiczne;
  • chęć podjęcia stałej pracy;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • sprawność manualna;
  • doskonała organizacja;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bonus za rozpoczęcie pracy w wysokości 1600 PLN na rękę;
  • umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie na 12 miesięcy;
  • wynagrodzenie netto to 3500 PLN;
  • możliwość kupienia ciepłego obiadu w pracy w cenie średnio 5 zł 40 gr za posiłek;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych dla par albo trzyosobowych dla singli z telewizją i Internetem;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • możliwość wzrostu wynagrodzenia wraz ze stażem pracy;
  • po przepracowaniu tygodnia możliwość wzięcia zaliczki;
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności;
  • możliwość przejścia pod firmę.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: aleksandra.pilka@workservice.cz

Zgłaszać się można również pod numerem telefonu: 601 311 219 (na początku zamiast +48 należy wpisać +420).

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca-na-montazu-pracuj-i-zwiedzaj-czechy-razem-z-nami-k-m-CID4-IDGnI7G.html#e2d2f2b7f5

ID ogłoszenia: 4595f8067451c1be