10,50 € na godz.

Dla par praca Holandia bez znajomości języka od zaraz na magazynie sklepu internetowego w Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 lutego 2021 02:22

Sklep internetowy poszukuje osób do pracy w Holandii na magazynie. Zatrudnienie od zaraz w Waalwijk dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 10,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z wykorzystaniem skanera;
  • produkty sprzedawane w sklepie to: książki, ubrania, kosmetyki, telefony i tablety;
  • przeprowadzanie kontroli stanu towarów na każdym etapie przy zbieraniu zamówienia;
  • pakowanie produktów zgodnie z zamówieniem;
  • zadaniem będzie też przygotowywanie towarów do wysłania.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • zaletą będzie doświadczenie przy kompletowaniu zamówień (osoby bez doświadczenia będą miały zapewnione szkolenie);
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także dla par (praca na jednej zmianie);
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • dojazd do pracy na terenie Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki zmianowe;
  • lekką pracę;
  • możliwość awansu;
  • pracę na hali przy temperaturze pokojowej;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy lub krótszy czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: m.kowalska@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001735-order-picker/

ID ogłoszenia: 478601d77e568722