9,87 euro/h brutto

Dla par praca Holandia od zaraz przy pakowaniu kanapek bez języka Alphen aan den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen aan den Rijn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 00:28

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii dla par również bez znajomości języka holenderskiego. Od zaraz oferta z Alphen aan den Rijn przy pakowaniu kanapek i bagietek.

Stanowisko: Pakowacz

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,87 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Alphen aan den Rijn, Holandia

Zakres zadań:

  • prace będą polegać na przygotowaniu składników, układaniu ich na chlebie/bułce
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie tortilli, bagietek oraz kanapek
  • ponadto do zadań należy naklejanie etykiet i magazynowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie numeru BSN – lub brak problemów z wyrobieniem go

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie w cenie 22,50 euro za tydzień
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie, koszt to 90 euro na tydzień
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym
  • opieka koordynatora Polaka
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • pracę również dla par

Aplikacja:

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomości prosimy przesyłać na adres:

  • info@inperson.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kanapek-alphen-aan-den-rijn/

ID ogłoszenia: 9725a6468b2d18c1

1 odpowiedź na “Dla par praca Holandia od zaraz przy pakowaniu kanapek bez języka Alphen aan den Rijn”

  1. Witam jestem zainteresowana praca na produkcji kanapek obecnie przebywam na terenie Holandi moj numer tel +48 730508072 proszę o kontakt.