11,25/h brutto + zakwaterowanie

Dla par praca Niemcy 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 grudnia 2018 02:20

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od stycznia 2019 przy pakowaniu zegarków i biżuterii. Oferta z Kolonii dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 11,25 euro brutto

Liczba wakatów: 4

Termin: od stycznia 2019

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca manualna, polegająca na przeprowadzaniu kontroli jakości i pakowaniu zegarków i biżuterii
  • pracownik musi sprawdzić dokładnie każdą sztukę ponieważ jest to towar bardzo delikatny
  • praca przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • zręczność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • rzetelność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od stycznia 2019
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • darmowe przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem zatrudnienia
  • bezpłatne lokum
  • opiekę koordynatora Polaka

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie CV na adres:

  • cv_arbeitbeiuns@fastmail.de lub arbeitbeiuns_2@fastmail.de

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: pz/k/01/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-2019-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-zegarkow-koln/

ID ogłoszenia: 8025c1c098c8a283