13,50 € brutto/h

Dla par praca Niemcy bez języka na produkcji deserów w Berlinie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 16 stycznia 2021 01:42

Z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość pracy w Niemczech dla pracowników produkcji od zaraz w fabryce Berlina. Oferta bez języka dla par na produkcji deserów mrożonych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz., a w tym 12,50 € brutto na godz. podstawy + dodatek 1 € brutto na godz. za pracę w warunkach chłodniczych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca w bezpiecznym środowisku, gdzie są przestrzegane normy BHP;
  • pracownik będzie wykonywał zadania pomocnicze na produkcji deserów mrożonych, czyli będzie zajmował się pakowaniem, mieszaniem, obsługiwaniem urządzeń produkcyjnych, a także samodzielnym odmierzaniu składników itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na 6 miesięcy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze oraz odzież do pracy w warunkach chłodniczych;
  • bezpłatne zakwaterowanie – płaci się tylko za wykorzystane media;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki do pensji podstawowej, np. za polecenie pracownika czy premie za frekwencje;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, prosimy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem: produkcja deserów, od lutego 2021 Berlin

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-produkcja-deserow-berlin/

ID ogłoszenia: 59600049a342e74