2200 € brutto/mc

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz fabryka w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 21 września 2020 02:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kanapek. Zatrudnienie w fabryce z Bremen także dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2200 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie składał kanapki, przygotowywał składniki, obsługiwał urządzenia produkcyjne, pakował, a także dbał o porządek w miejscu pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • punktualność;
  • zaangażowane i niezawodne wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • brak uzależnień;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie najpierw na 3 miesiące;
  • umowę, która będzie podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • strój roboczy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.