1650 euro brutto/mc + mieszkanie

Od zaraz dla par praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie art. skórzanych Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 05:37

Zatrudnimy osoby bez znajomości języka i doświadczenia w Dortmundzie przy pakowaniu galanterii skórzanej od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par, gotowych do pilnego podjęcia zatrudnienia.

Stanowisko: Pakowacz artykułów skórzanych

Miasto: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • sortowanie oraz pakowanie artykułów skórzanych, takich jak: paski, portfele, teczki, torebki, etui
  • do zadań należeć będzie ich skrupulatne oglądanie oraz cofanie produktów z wadami
  • pracownik zadania wykonuje z użyciem specjalnych rękawiczek i zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • zręczność
  • brak problemów ze zdrowiem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość
  • dobry wzrok
  • duże zaangażowanie
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc we wszystkich kwestiach na miejscu
  • zatrudnienie w zakładzie korzystającym z innowacyjnych technologii i rozwiązań
  • bezpłatne zamieszkanie na czas trwania umowy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • 3 miesięczny okres próbny
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt mailowy. W wiadomości należy załączyć aktualne CV oraz zgodę na przetwarzanie danych w procesie rekrutacyjnym.

  • adres kontaktowy: Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

W nagłówku prosimy wpisać: Pakowacz, Dortmund 08/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-art-skorzanych-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 730598a062d3a1eb