2345 € brutto/mc

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 20 grudnia 2022 01:05

Fabryka z Düsseldorf potrzebuje od zaraz chętnych lub pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2345 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne pakowanie ciastek;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie na produkcji żywności;
  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • płatny urlop;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/c5/12/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-ciastek-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 36563a0974b91457