168 NOK/h + mieszkanie

Dla par praca Norwegia bez języka na produkcji napojów od zaraz Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2018 00:36

Oferujemy zatrudnienie dla par w Lillehammer na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na dostarczaniu produktów na linię produkcyjną, dbaniem o ciągłość, przeprowadzaniem testów jakościowych, obsługiwaniem maszyn produkcyjnych
  • obowiązkiem będzie również dbanie o porządek w miejscu pracy i pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka oraz doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane zawsze na czas
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na okres 3 miesięcy
  • pracę bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pokojach 2-3 osobowych
  • pary mają zapewniony wspólny, osobny pokój
  • darmowy dostęp do internetu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie ofert z oznaczeniem: „Produkcja napojów Lillehammer” – za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-lillehammer/

ID ogłoszenia: 6925a894cd366c2e

6 komentarzy na “Dla par praca Norwegia bez języka na produkcji napojów od zaraz Lillehammer”

  1. witam. jestem zainteresowany praca. podejme sie od zaraz. jestem aktualnie w polsce i moge przyjechac z kolega jesli istnieje taka mozliwosc

  2. Vladimir Vrba na 23 lutego 2018 @ 09:00

    Witam. Jestem zainteresowany na praca produkcji napojow Lillehammer.

  3. Witam, wraz z moją Kobietą jesteśmy zainteresowani tą pracą.
    Obydwoje mamy prawo jazdy kat. B
    Jedno z nas (partner) zna angielski w stopniu zaawansowanym

  4. Witam .

    Jesteśmy z partnerem zainteresowani ofertą pracy .Wysłałam do Państwa na maila nasze CV Proszę o kontakt na numer+ 48 661972621
    Pozdrawiam Ewa i Sławek

  5. Mariusz26 na 26 lutego 2018 @ 17:21

    Wiitam mam takie pytanie czy prawo jazdy jest obowiazkowe???

  6. asiuniasia123 na 9 marca 2018 @ 16:34

    Witam jestem zainteresowana wyjazdem z partnerem . Partner posiada prawo jazdy kat B natomiast ja znam język angielski .