186 NOK brutto/h

Dla par praca Norwegia bez języka produkcja detergentów od zaraz we Fredrikstad 2021

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 stycznia 2021 02:33

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad dla par na produkcji detergentów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 186 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się zgodnie z zasadami BHP;
  • na początku zadania będą proste i nieskomplikowane, a zadania trudniejsze będą przydzielana dla doświadczonych pracowników lub po przeszkoleniu;
  • pracownik będzie zajmował się: przeprowadzaniem kontroli jakości, dbaniem o ciągłość produkcyjną, obsługą maszyn, a także pakowaniem itp.

Wymagania:

  • bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby (na etapie rekrutacji należy podać informację, czy chce się z niego skorzystać);
  • rekrutację przez Internet;
  • pomoc przy tłumaczeniach dokumentów oraz przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/d001/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dla-par-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-2021-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 1245ff31e66b032a