164,60 NOK brutto/h

Dla par praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji kanapek Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 5 października 2017 07:02

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz, zatrudnienie w zakładzie z Oslo-Gardermoen na produkcji kanapek dla cateringu linii lotniczych.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Start: od zaraz

Miasto: Oslo-Gardermoen, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Zarobki: 164,60 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na zlecenie linii lotniczych przy przygotowywaniu prostych dań
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie składników, składanie kanapek, poddawanie produktów obróbce termicznej, pakowanie, sprawowanie kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość zasad HACCP

Oferujemy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • wsparcie w procesie rekrutacyjnym
  • zatrudnienie dla par
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • opiekę koordynatora

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na poniżej podany adres kontaktowy:

  • norwayworkers@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pk/11/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-dla-par-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-oslo-2017/

ID ogłoszenia: 31959d3ec1b82e84

ilość wszystkich wyświetleń: 1909, dzisiaj: 2