8,50-9,50 GBP/h

Dla par praca w Anglii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz Leeds 2019

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 5 września 2019 01:32

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie również dla par w fabryce z Leeds na produkcji kosmetyków do makijażu i pielęgnacyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 8,50 do 9,50 GBP na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Leeds, Anglia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce z Leeds na produkcji kosmetyków
  • początkowo pracownik przejdzie przeszkolenie oraz ma zapewniony odpowiedni trening wdrażający w obowiązki
  • zadania polegają między innymi na: obsłudze maszyn, odmierzaniu składników, przeprowadzaniu kontroli jakości, paletowaniu, pakowaniu itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie uwagi do detali
  • zręczność
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Anglii
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • świetna organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie – koszt to 35 GBP od osoby lub 50 GBP od pary
  • przeszkolenie pracownicze a także trening
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu przez cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • jobs4you@mail.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja kosmetyków, Leeds 08/2019″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/przy-tasmie-praca-anglia-dla-par-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-w-leeds-uk/

ID ogłoszenia: 2565d6e8790ac775

ilość wszystkich wyświetleń: 1056, dzisiaj: 1