8,50-9,50 GBP/h

Od zaraz dla par praca w Anglii bez znajomości języka pakowanie deserów lodowych Nottingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Opublikowany: 31 maja 2017 18:47

Propozycja tymczasowej pracy w Anglii dla par na produkcji przy pakowaniu deserów lodowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Nottingham bez znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji
Liczba wakatów: 8
Miasto: Nottingham, Anglia
Zarobki: 8,50-9,50 GBP na godzinę pracy – stawka zależna jest od doświadczenia i znajomości języka angielskiego
Termin: od zaraz
Czas trwania umowy: do końca lipca 2017

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w dużej fabryce produkcyjnej wytwarzającej lody oraz desery lodowe
  • zadania wykonywane będą w warunkach chłodniczych, głownie przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik zajmuje się pakowaniem oraz kontrolą jakości

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole i bezkonfliktowość
  • zorganizowanie i odpowiedzialność
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • gotowość do pracy w niskich temperaturach
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów i pełne zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę za pośrednictwem agencji pracy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 70 GBP za tydzień lub 100 GBP dla pary
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • dla najlepszych możliwość udziału w innych projektach realizowanych przez agencję

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: “Desery Nottingham 06/2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-deserow-lodowych-bez-jezyka-nottingham-2017/

ID ogłoszenia: 720592e72d1b92cb