146 DKK/h brutto

Dla par praca w Danii bez języka na produkcji zabawek w Odense od zaraz 2019

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 00:21

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Danii dla par bez znajomości języka. Od zaraz oferujemy zatrudnienie w fabryce z Odense na produkcji przy montażu zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 146 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce zabawek, produkowanych z tworzyw sztucznych
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za montaż części, dbanie o wysoką jakość, kontrolowanie jakości i pakowanie

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • wysoka motywacja i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie własne auto i pełna mobilność
  • skrupulatność, dokładność, pracowitość
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • na miejscu płatne zakwaterowanie w cenie 3500 DKK od osoby w położonym niedaleko hotelu robotniczym
  • duńską umowę o pracę
  • opcja skorzystania z taniego kursu językowego w siedzibie firmy
  • asystowanie w trakcie wizyt u lekarza

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/62/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@post-online.dk

ID ogłoszenia: 3155dd5b5e94d1ff