12,85 € na godz.

Dla par od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka pakowanie czekoladek Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 2 grudnia 2020 03:07

Do podjęcia od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Amsterdamie dla par na linii produkcyjnej bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,85 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie czekoladowych pralinek, a także przeprowadzanie kontroli jakości oraz paletowanie zapakowanych już kartonów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 6 miesięcy;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane osoby z doświadczenie na produkcji żywności.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe z możliwością wyrobienia nadgodzin;
  • wsparcie przy załatwianiu różnych formalności;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z zapleczem socjalnym.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę w Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z podaniem tytułu: „pakowanie czekoladek Amsterdam 2020”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/amsterdam-holandia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 1795fc64a4c2847e