12,07 € brutto/h

Dla par praca w Holandii od zaraz na magazynie spożywczym bez języka Raalte

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Raalte
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 lutego 2023 00:02

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii dla par na magazynie spożywczym. Zatrudnienie w Raalte bez znajomości języka niderlandzkiego dla magazynierów. Pracodawca zapewnia wsparcie koordynatorów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Raalte.

Wynagrodzenie: 12,07 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem skanera oraz systemu VOICE PICK;
  • kontrolowanie jakości na różnych etapach;
  • przygotowywanie zamówień do wysłania;
  • zadaniem pracownika będzie również przenoszenie paczek o różnej wadze.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki zmianowe od 2 do 100%;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pracę także dla par i grup;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

martyna.kujawa@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 061 886

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-spozywczym-w-raalte/

ID ogłoszenia: 44963f3b1105cea6